Jak vybrat skříň do kanceláře?

kancelar

Pokud jste právě přistál kancelářskou práci a už máte vhodnou skříň (nebo extra 2500 dolar ležet koupit všechny nové oblečení), máte vše nastaveno. Na druhou stranu, když se podíváte do svého šatníku a vidí jen džíny, trička, a oblek vám půjčil od svého spolubydlící nosit na pohovor, máte problém. Naštěstí, můžete rychle sestavit základní kancelářskou skříň, která nebude zlomit svoji banku, jen pomocí několika jednoduchých tipy módy a nakupování chytrý. Vestavěné skříně praha jsou vám v blízkosti.Klíčem k úspěchu je sestavit šatník, který můžete nosit každý týden, aniž by bylo jasné, že máte jen jeden týden stojí za oblečení.

Získejte větší kusy (kalhoty, sukně, bundy a) v neutrálních barvách, které kombinovat. Neutrální barvy – černá, tmavě modrá, šedá, tan (nebo tmavošedý nebo velbloud), smetana, bílé – fungují nejlépe, protože nejen míchat mezi sebou, nemají vystupovat, takže je můžete nosit opakovaně a ne aby bylo zřejmé, že máš na sobě to samé. (Navy blue není technicky „neutrální“, podle teorie barev, ale spojuje tak dobře, že je to ve skutečnosti člověk, pokud jde o módu). Pamatujte si, že pět dobře zvolené košile v kombinaci s dvěma páry kalhot vám dá deset kombinací, ale dvě výstroje, které nejdou s ničím jiný bude jen vám dvě kombinace. Zde jsou některé návrhy, můžete usilovat o:
Muži: 3-4 3-4 bundy, kalhoty, pár 5 Tlačítko-front košile, 5 párů šaty ponožky, 3-4 kravaty, 2 páry bot. Ženy: 2-4 3-4 bundy, sukně, topy 5 (tlačítko-front košile nebo jednobarevné pletené topy), 2 dvoudílné soupravy (odpovídající nádrže a Cardigan), 5 párů oblékat ponožky a / nebo punčocháče, 2 páry bot (nízké podpatky, nebo byty, pokud nemůžete nosit podpatky vůbec).

Zvažte obleky. Lidé často předpokládají, obleky bude dražší než nákup odděluje, ale často si sako a sukni za méně peněz, než kdyby jste je koupili samostatně. Obleky v plných barev nebo s jemnými vzory jsou nejlepší pro rozdělení a použití každou polovinu samostatně. Boty by měly být pohodlné a dobře padnoucí, nejlépe kůže. Dokonce i když si koupíte boty ve šetrnost obchodě, podívejte se na páry, které se zdají být jen stěží nosit, protože boty dělat plísní sami nositele nohy a vaše noha je jiná! Nepokoušejte se vtěsnat do páru, který se nevejde. Lepší zdroje pro obuv by být obuví větší slevu nebo outlet center. Podívejte se také na prodejní oběžníků z obchodních domů ve vaší oblasti – často vyjednává může být měl. Pokud víte, že důsledně najdete boty ve vaší velikosti, které jsou pohodlné, může on-line prodejci, nebo aukční weby být dobrý zdroj – ale poznamenejte jejich návratových politik a potíží zapojených pokud potřebujete udělat.

Boty pro ženy: Pokud můžete jen začít s jedním párem bot jít se vším, zvolte černý. Pro vaše druhého páru, vyberte barvu, která půjde s více vašeho šatníku. Pokud máte hodně černochů, bělochů, šedé, modré, růžové a červené, námořnictva boty by být dobrou volbou. Pokud máte tendenci mít více Barevné hlinky, jako je béžová, hnědá, pálením, žluté, zelené, oranžové a hledejte s pálením nebo tmavě hnědé boty. Nepoužívejte zamítl důležité vyhnout se velmi vysoké podpatky v kanceláři – pamatujte, že je budou nosit po dobu nejméně sedmi hodin nebo více, a mohou mít práci, která s sebou nese vstávání od stolu a šel na mnoha místech v kanceláři , Boty s podpatky více než 2 palce (5,1 cm) vysoce pravděpodobné, že se bude cítit velmi nepříjemné na sklonku dne. Neutrální béžová hadice nejlépe funguje s všech barevných botách – vyhnout se bílá, tmavě „opálení“, velmi lesklý hadice a punčochy.
Boty pro muže: Pokud jde o muže, černá je barva na výběr, pokud můžete jen začít s jedním párem bot. Pro vaše druhého páru, se doporučuje, tmavě hnědé nebo aquamarínovou (tmavý vínové nebo kaštanové). Navy obvykle není řešením pro muže. Šaty boty pro muže by měla být jednoduchá, s 4 nebo 5 otvory pro tkaničky a žádný vzor nebo kontrastním lemováním, které vyniká. Šaty mokasíny nebo šaty boty si můžete v případě velmi prostý kůže také pracovat. Ponožky by měly být černé nebo tmavě hnědé (drobné vzory jsou přijatelné). Nenoste pracovní boty, turistické boty, nebo bílé atletické ponožky do kanceláře.

Příspěvek byl publikován v rubrice Skříně se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.