Funkční kuchyň s úložným prostorem

kuchyn

Na 5 Nejužitečnější Kuchyňské Přírůstky
1. Nástěnné Pece
Prakticky každý publikace, která se zabývá vaření (Food & Wine, Lepší domovy a zahrady a The New York Times, abychom jmenovali alespoň některé) má co říci stěn pece. Takže, co dělá má troubu ve stěně tak zvláštní? Vytvořte si vlastní návrh vestavěné skříně během pár minut. Když přijde čas na Baště, že Turecko nebo zkontrolovat na tomto koláč, pracující s troubou, která je dostatečně vysoká, aby přístup k snadno je rozdíl vážné kuchaři všimnout. K dispozici je také něco, co je třeba říci o další prostor v oblasti loktů, která přichází s tím rozsah se nachází od trouby, pokud máte v plánu na přípravě několika potravin najednou. Dalším bonusem: nástěnné trouby s více než jedné složce může mít pečení více položek při různých teplotách mnohem pohodlnější (a konvekčních, páry a možnosti gril k dispozici, možná rychleji, nebo dokonce zdravější, taky!)

2. Organizované skříně
Vaření doma je skvělý způsob, jak snížit svůj rozpočet a přivést rodinu pohromadě. Nicméně, při přístupu k věci, které potřebujete, aby svou práci se stává projekt sám o sobě je skličující úkol vaření celé jídlo může snadno být zamítnut ve prospěch výlet do nejbližší restaurace. Pokud Lepší domovy a zahrady popis, „[kabinet] interiéry, které jsou vizuálně přístupné a snadno dosažitelné, takže je snadné vidět, co děláte a nemáte“ zní daleko od vlastní kuchyni skříněk, je pravděpodobné, že Několik laciné kuchyňské doplňky, jako je lepší kabinet regálů / organizátoři může udělat velký rozdíl v Časová náročnost a snížit návnadu jíst ven.

3. Hanging Pot a Pan Stojany
Pro mnoho majitelů domů, cesta k hrnců a pánví je plná překážek a padajícími předměty. Řešení: dostat vaše nádobí ze skříně a do prostého pohledu. Jeden velký hrnec rack zavěšený nad ostrov nebo několik menších stojany umístěné po místnosti umožňuje najít ten správný nástroj pro práci méně zmatků a dává vám více úložného prostoru, na startu. Zatímco nástěnné pot regály jsou obecně kapka v moři, mohou ceny pro zavěšení pot regály pěkně drahé. Nicméně, v několika málo minut on-line, jsme nalezli několik možností pro dolů $ 100 (a dokonce i několik za 50 $).

4. Moderní Myčky nádobí
Byly nakonec splněny sliby 1950. S velkými kapacitami, závažné čistící moci, a dokonce i jednotlivé prostory, to dnešní myčky nádobí jsou skutečně časové střadatelé vždycky jsme snili. S dostatkem čisticí síla řešit i pečené na potraviny bez drhnutí, vše, co můžete použít k vaření nebo jíst může jít přímo dovnitř a ven čistý. Ještě lepší je, může mnoho novějších myčky poskytnout vše při stále více energeticky účinnější než modelu, který v současné době máme!

5. Ventilační systémy
Jeden výrobce kuchyní odvzdušňovací nám říká, že „vaření konve poletující částice nečistot, jako nic jiného v domě může.“ Většina z nás, nicméně, jsou pravděpodobně stejně jako (ne-li více) zabývají mající dům, který nesmrdí. Potraviny, které voní skvěle, zatímco je vaření nemusí potěšit paletu tolik den nebo dva později. Zatímco mnoho lidí vzali skok upgrade izolace a okna, zanedbávání s podobnou upgrade na větrání kuchyní je otevřenou pozvánkou pro přetrvávající pachy. Se správným větrací systém, můžete pachy (a jakékoliv toulavých nečistoty), bude minulostí!

Příspěvek byl publikován v rubrice Skříně se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.