Jak čistit dřevěnou podlahu?

19087766

Pamatujte si, že stejně jako všechny podlahové krytiny, bude naše továrna dokončena dřevěné podlahy vykazují známky opotřebení v průběhu času, v závislosti na velikosti a životního stylu vaší rodiny. Tím, že sleduje několik opatření a vytvoření pravidelného čištění rutinní a programové vybavení, můžete očekávat, že roky krásy z vaší Anderson podlahy. Níže jsou uvedeny příklady přiměřené a nezbytné údržby se očekává, že provedení. Nejsou určeny k exkluzivní seznam.

 • Plynulé nebo vakuové pravidelně od zastavěná drť může dojít k poškození povrchu dřeva. Vakuová Hlava musí být štětcem nebo plsti typu. Být jisti, kola vakua jsou čisté a ne poškodit povrch. Nepoužívejte vysavač s šlágr bar hlavy.
 • Odstranit skvrny okamžitě měkkým hadříkem a čisticí prostředky doporučené Anderson.
  Nikdy mokré mop, vlhký mop-nebo vyčistit podlahu vodou nebo jinými produkty. To může vážně poškodit podlahy a dojde k zrušení záruky. Nepoužívejte dřevěné podlahové mycí stroje nebo parní čističe. Viz část nesprávnou údržbou.
 • Použijte Shaw R2X dřevěnou podlahou vysavač s froté mopem. Vždy vysávat podlahy před použitím čistší. Nedovolte, aby přebytek čistič zůstat na podlahách povrchu, protože by to mohlo způsobit trvalé poškození vláken dřeva.
 • Důležité: Nepoužívejte olej mýdla, tekuté nebo pasta vosku produkty nebo jiné čistící prostředky pro domácnost, které obsahují citrusové oleje, citronový olej, olej tung, křemík, nebo amoniak protože tyto záruky se nevztahují na škody způsobené mimo doporučené produkty. Použití těchto a dalších podobných výrobků poškodí dlouhodobou výkonnost podlahy a může také ovlivnit jeho Přetíratelný schopnosti.
 • Nepoužívejte 2 v 1, čisticí prostředky s polskými, které mohou obsahovat akrylové nebo uretanovou lesk obnovit lesk – používání těchto výrobků povede ke zrušení záruky cílovou a mohou produkovat neuspokojivé výsledky, pokud nejsou správně uplatňována.
  Nehty domácích mazlíčků ořezané a tlapky udržujte čisté a bez nečistot, štěrku, mastnoty, oleje, a skvrny.
 • Umístěte ochranné plstěné podložky pod nohy nábytku a nohy, aby snížení poškrábání a promáčknutí. Nahradit polštářky podle potřeby.
  Při stěhování těžkých předmětů, nábytku, nebo zařízení, použijte panenku a ochranných listů překližky.
 • Ujistěte se, nábytková kolečka jsou čisté a správně pracovat (minimálně 1 „široká vinyl povrch, kde se dostane do kontaktu s dřevem je doporučeno). Čisté kola pravidelně odstraňte nečistoty.
 • Než se vydáte pěšky na podlaze Sundejte si boty s špičaté nebo poškozené paty.
  Vystavení slunci a jeho UV záření urychluje oxidaci a stárnutí dřeva. To může způsobit, že se barvení a / nebo dřeva slábnout a / nebo pro změnu barvy. Doporučujeme změnit uspořádání koberce a nábytek pravidelně takže podlahové věky klidně. Exotické druhy, jako je brazilského Cherry jsou více citlivé na změny barvy v průběhu procesu stárnutí.
 • Tyto záruky se nevztahuje na poškození od slunce a jeho UV záření.
 • Použití koberečky oblasti v oblastech s vysokým provozem a otočných bodů (např schodišťové podesty, záznamy místnost, atd), zvláště pokud máte velkou rodinu nebo vnitřní mazlíčky.
 • Udržovat správnou relativní vlhkost ve vaší domácnosti mezi 35% – 55%.
Příspěvek byl publikován v rubrice Podlaha a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.