4 důvody proč vybrat koberec

carpet

Wall-k-stěna koberec, kdysi symbol postavení Dekorace domácnosti, byl zastíněn v posledních letech popularita dřevěné podlahy. Nicméně, koberec může být pohodlné, cenově dostupné, zelená a atraktivní podlahové krytiny možnost. Zjistěte, proč.

Pohodlí

Neexistuje nic jako potopení prsty do hluboké hromadu koberec, když jste poprvé dostat z postele na mrazivém zimní ráno. Směřování teď do ložnice jsou super pohodlné plyšové koberce … někteří z nich tak měkké, že je třeba použít speciální vysavač.

Když už mluvíme o zimě, koberce vytváří teplé a útulné povrch, že malé děti a domácí zvířata budou hlavně užít. Koberec je izolační účinek může vám umožní snížit termostat a snížit své účty za vytápění v chladnějších měsících.

Chůze po koberci s pružnou podložkou je snadné na klouby, takže koberec skvělou volbou pro majitele domů s artritidou, burzitidu a podobnými problémy.

V rušné, živé domácnosti, koberce působí jako zvukový vyrovnávací paměti. Ve skutečnosti, mnoho ubytování v obyvatelé jsou povinni jejich stanov instalovat ode zdi ke zdi právě z tohoto důvodu.

Chcete-li snížit vliv prachu na alergií členů rodiny nebo jiným dýchacím problémům, měli byste často vysávat koberce. Vysavač se speciálním HEPA (High Efficiency Particulate Air) filtru zabrání cirkulaci prachu ve vnitřním prostředí. Ujistěte se, že koberec se udržuje v suchu, aby se zabránilo plísní, která je také nebezpečné pro dýchací systém. (To může být důvod, proč móda pro koberce koupelny bylo tak krátké trvání.)

Náklady

Koberce je cenově dostupné řešení podlahy, levnějších než téměř všechny jiné materiály s výjimkou vinyl fólií. Ačkoli instalace stojí o něco více na koberce než pro tvrdé dřevo, celkové náklady na koberce součty přibližně polovinu ze dřeva.

Nicméně, koberec nevydrží, stejně jako dřevěné podlahy, obvykle asi 10 let za kvalitní produkt. Její životnost může být prodloužena s náležitou péčí a údržbou. Odstraňte své boty, když přichází z venku a mají váš koberec odborně vyčistit párou v pravidelných intervalech – jednou za 12 až 18 měsíců, a častěji v oblastech s vysokým provozem nebo v domácnostech s dětmi nebo zvířaty.

Eco-přátelskost

Většina dnes koberce je vyrobena ze syntetického vlákna: nylon, polypropylen, polyester nebo triexta. PET polyester se používá stále více; Tento materiál obsahuje podíl uživatelského odpadu z recyklace kontejnerů, a zároveň je silnější a odolnost proti znečištění, než starší typy polyesteru.

Další dobrou zprávou je skutečnost, že syntetický koberce je nižší v těkavých organických sloučenin, než jiné možnosti nepřírodní podlahy, jako je laminát. Doporučuje se, opustit svůj domov na několik hodin během a ihned po instalaci, jako preventivní opatření. Dům by měl být dobře větrané s otevřenými okny a fanoušky po dobu 48 hodin.

Lepidlo slouží k upevnění vašeho koberce v místě může být off-plyn. Zeptejte se svého Los Angeles koberec instalátor použít místo cvočky.

Je vhodné hledat přírodních nebo recyklovaných materiálů ve vašem osnovu koberce, spíše než styren, které mohou způsobit rakovinu u lidí. Chcete-li mít samotného koberce z přírodních zdrojů, zvolit tradiční vlny nebo méně známé vláken jako je například sisalu z agave rostliny nebo kokosové vlákno z kokosové palmy.

Když si koupíte ručně tkané koberce, bude symbol Rugmark vás ujistit, že to nebylo produkoval dětské práce.

Vzhled

Zapomeňte na houbové podobné barvy koberec minulosti. Dnes, světle zelená, modrá a žlutá jsou nové béžové. Ty doplňují nejvíce nábytku a doplňků a pozitivní neutrální je ideální paleta, pokud máte v úmyslu dát svůj domov na trh v blízké budoucnosti. Na druhou stranu, možná budete chtít experimentovat s zajímavě odvážných barev, tón v tónu nebo dvoubarevné vypadá nebo módní marockém barevné schéma.

Módní textury jsou stejně různorodé. Mohou být hladké (Sasko), lehce strukturovaný (texturami Sasko), nebo nubby (smyčka). Některé z nejzajímavějších nabídek mají texturované vzory začleněné do vazby. Kupodivu, vlys, který je nyní velmi populární, je téměř reinkarnace kultovní stylu 70. let – soulož koberec

Příspěvek byl publikován v rubrice Podlaha se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.