Pohodlná postel v sedmi krocích

postel

Chcete, aby vaše postel pohodlný? Shromažďování pohodlné hody a polštáře a skládá je pečlivě může být právě rozdíl v soustružení postel do nejlepší místo k odpočinku.

Ujistěte se, že máte čisté listy. Starší listy jsou často měkčí, což může být extra pohodlné, ale zároveň spaní skutečně špinavé nebo páchnoucí listy opravdu není váš úroveň pohodlí. Zkuste některé čisté, vysoké vlákno počítat listů pro maximální pohodlí.

Vyzkoušejte různé druhy plechových / polštáře tkaniny a šidítko. Někteří lidé milují bavlny, a jiní dávají přednost satén nebo rouna. Pro potěšili / přikrývky, může se vám líbí umělých materiálů nebo dolů, a můžete chtít hustou / těžký deku nebo lehké jeden.
Změňte svůj šidítko v závislosti na počasí. V chladnějších obdobích a podnebí, pravděpodobně budete chtít těžší / teplejší potěšili, a můžete dokonce chtít vyzkoušet vyhřívanou deku.

Chyť náklad polštářů a vrhá. Pokuste se najít ty s měkkými a hladké tkaniny, protože některé ozdobné polštáře nejsou ve skutečnosti velmi pohodlné na své kůži.
Vyzkoušejte několik různých polštáře, pokud je to možné. Možná budete chtít vyměnit měkčí a pevnější polštáře, aby si správnou kombinaci podpory a pohodlí.

Zrušte lože extra položek. Nemůžete získat příliš pohodlné, pokud jsou položky v cestě. Strip postel z medvídci, knihy, atd.

Uspořádat polštáře a polštáře, kde budou poskytovat podporu. Možná budete chtít zkusit přidat velké polštáře do rohů postele, a pak se přidá malé polštáře vpředu. Jak jste sedět nebo ležet v posteli, upravit je tak, aby vám podporují nejlepší. Neváhejte házet z postele v případě potřeby, taky!

Přidat hodí pro extra teplo a pohodlí. Přeložte hodí v různých úhlech, a uspořádat je kolem vás, když budete potřebovat další odpružení nebo teplo. Když se dostanete příliš teplé nebo potřebují prostor, můžete snadno znovu odstranit.

Mějte to, co potřebujete v blízkosti. Pokud chcete odkládací stolek, dát malý stolek, nebo dokonce židli na stranu postele; můžete přikrýt hod, nebo ubrus přes vrchol dát pohodlný pocit. Použijte tento povrch, aby sklenici vody, světla, knihy, atd, v blízkosti pro snadný přístup.

  • Nepoužívejte nic nejste připraveni se pohybovat, když jdete do postele.
  • Umístěte své medvídky nebo jiné plyšové hračky a další / polštáře zdobí ve spodní části postele.
  • Vymazat všechno z vaší posteli, takže máte prostor k pohybu a ujistěte se, že vaše polštáře a povlečení jsou pěkné a svěží.
  • Ujistěte se, že změníte svůj matraci téměř každý rok s cílem, aby se vaše postel pohodlné a měkké. Stará matrace může být nepříjemné a odbourává snadněji.
Příspěvek byl publikován v rubrice Nábytek se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.